wydarzenia
kalendarz zwiedzanie
kolacje tematyczne chef’s table
pakiety spa

Otwarcie Browar Hevelius Apartments

20.07.2022

Cieszymy się, mogąc powitać Was w naszych progach już od 1 lipca 2022 roku.

Browar Hevelius Apartments to kompleks 25 eleganckich apartamentów na wynajem krótko i długoterminowy zlokalizowanych w dwóch zabytkowych budynkach Willi Dyrektora i Suszarni, w samym środku gdańskiego Wrzeszcza. Oprócz apartamentów z recepcją czynną całodobowo do Waszej dyspozycji jest także Hewelke Restaurant & Bakery czyli autorska restauracja i piekarnia rzemieślnicza. A już niebawem oddamy Wam do dyspozycji także i imponującą Spa Sphærę z basenem, jacuzzi, hammanem, łaźniami i gabinetami zabiegowymi. Zachęcamy do odwiedzin!

Browar Hevelius Apartments to kompleks 25 eleganckich apartamentów na wynajem krótko i długoterminowy zlokalizowanych w dwóch zabytkowych budynkach Willi Dyrektora i Suszarni,
w samym środku gdańskiego Wrzeszcza.

Oprócz apartamentów z recepcją czynną całodobowo do Waszej dyspozycji jest także Hewelke Restaurant & Bakery czyli autorska restauracja i piekarnia rzemieślnicza.

A już niebawem oddamy Wam do dyspozycji także i imponującą Spa Sphærę z basenem, jacuzzi, hammanem, łaźniami i gabinetami zabiegowymi.

Zachęcamy do odwiedzin!

Wszystkie wydarzenia

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości
e-mail z ofertami i promocjami.

Informacje o ochronie danych osobowych Polityka prywatności Regulamin obiektu Regulamin serwisu