zarezerwuj apartament

Odwiedzających naszą Spa Sphaerę z pewnością zaciekawią jej nietuzinkowe wnętrza z powodzeniem przenoszące nas w świetlaną przeszłość tego miejsca.

KONCEPT

Dawniej w podziemnych pomieszczeniach Browaru o wysokich stropach znajdowały się m.in. trzy browarniane baseny (inaczej piwnice wodne z 1903 r.), kadzie fermentacyjne, oddziały leżakowni (utworzone po 1870 r.), magazyny czy długie korytarze.

W takich oto przestrzeniach aktualnie mieszczą się nowoczesne baseny, jacuzzi, hamman i łaźnie, w których dogłębnie się zrelaksujecie i ukoicie przebodźcowaną psychikę.

Każdy z gabinetów zabiegowych to zaproszenie do innej podróży przez oryginalne terapie, kojące masaże, starannie dobrane kosmetyki. Waszymi przewodnikami po tej wyjątkowej Spa Sphaerze będą wykwalifikowani terapeuci, którzy nade wszystko kochają to, co robią. Zapraszamy!

Wyobraźcie sobie przestrzeń, w której możecie skutecznie oderwać się od codzienności. Już od momentu przekroczenia wejściowego progu SpaSphaery czujecie się, zupełnie jak w innej rzeczywistości…

Recepcjonista czeka na Was z uśmiechem, by dobrać optymalne terapie i doradzić w kwestii zabiegów. W komfortowym lobby Spa napijecie się orzeźwiających drinków lub rozgrzewających naparów. To tu wesoło spędzicie czas ze znajomymi lub przeżyjecie romantyczne chwile z bliską Wam osobą. Warto wspomnieć o przytulnym pokoju integracyjnym, w którym odbywają się na przykład wieczory panieńskie.

Już sama wizyta na strefie wodnej z klimatycznymi basenami otoczonymi wiekowymi murami pozwala się zrelaksować. Sąsiadujące z nimi przestronne jacuzzi odprężają Wasze mięśnie i rozgrzewają ciała. W tym ostatnim także idealnie sprawdza się strefa saun, której odbywają się także seanse saunowe.

Dla ciekawych nowości przewidzieliśmy także niezwykle skuteczną terapię na wodzie Watsu – zmniejszającą napięcie mięśni, usuwającą zmęczenie, polepszającą procesy metaboliczne. Warto poddać się opiece naszego terapeuty i wypróbować zbawienną moc wody na własnej skórze.

W SpaSphaerze nie brakuje także łaźni tureckiej tzw. hammamu, bez którego wprost nie wyobrażamy sobie efektywnego wypoczynku. To połączenie aromatycznej kąpieli z masażem i odpoczynkiem w saunie. Cały rytuał zapewnia regenerację organizmu i zmniejszenie napięcia nerwowego, nie wspominając już o walorach pielęgnacyjnych.

Browar Hevelius SpaSphaera to także gabinety odnowy biologicznej, w których można skorzystać m.in. terapie nawiązujące do dobrodziejstw regionu takich jak bursztyn czy też do historii samego obiektu typu kąpiele w piwie.

A Ty – jaki zabieg wybierasz dla siebie?

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości
e-mail z ofertami i promocjami.

Informacje o ochronie danych osobowych Polityka prywatności Regulamin obiektu Regulamin serwisu