zarezerwuj apartament

apartamenty
willa dyrektora maszynownia warzelnia suszarnia

apartamenty

Browar Hevelius Apartments to stylowe apartamenty na wynajem w zabytkowym kompleksie dawnego Browaru we Wrzeszczu. Od czerwca 2022 r. otwarte są budynki: Willa Dyrektora i Suszarnia – łącznie 25 apartamentów i 96 miejsc noclegowych.

Browar Hevelius to kompleks czterech budynków: Willa Dyrektora, Suszarnia, Maszynownia i Warzelnia - wkomponowany w przestrzeń miasta, którego nowoczesna infrastruktura łączy się z dawnymi epokami. Wewnątrz panuje niepowtarzalny klimat. W odrestaurowanych wnętrzach dawnego Browaru, znajdują się stylowe apartamenty dla podróżujących do Trójmiasta na krócej i dłużej.

dowiedz się więcej

willa dyrektora

opis

Dawniej budynek reprezentacyjny dawnego Browaru z 1914 r. Obecnie jeden z czterech zabytkowych zabudowań kompleksu Browaru Hevelius, który wyróżnia się przedwojennym odrestaurowanym wyposażeniem.

liczba mieszkań: 15
ilość miejsc noclegowych: 62
przedział cenowy: od 495 zł / doba

W Willi Dyrektora zachowało się przedwojenne wyposażenie obiektu, które zostało pieczołowicie odrestaurowane: m.in. sztukateria na sufitach, ozdobna drewniana balustrada oraz kominek obłożony kaflami holenderskimi tzw. flizami…

więcej

suszarnia

opis

Jeden z czterech budynków zabytkowego kompleksu Browar Hevelius, który powstał 1927 r. Dawniej miejsce, w którym suszono słód używany w produkcji bursztynowego trunku.

liczba mieszkań: 10
ilość miejsc noclegowych: 34
przedział cenowy: od 405 zł / doba

W Suszarni panuje kameralna atmosfera. Podziemia budynku to zaś idealne miejsce do relaksu, spotkań i organizacji wydarzeń…

więcej

Zarejestruj się, aby otrzymywać ekskluzywne oferty

Będziesz otrzymywał wiadomości
e-mail z ofertami i promocjami.

Informacje o ochronie danych osobowych Polityka prywatności Regulamin obiektu Regulamin serwisu