Browar Hevelius
0%
BH_logo

O BROWARZE

WPROWADZENIE

Browar Hevelius

Browar Hevelius to nowoczesna i komfortowa przestrzeń w miejscu dawnego browaru we Wrzeszczu. O jego historii przypomina kompleks trzech zabytkowych budynków wraz z piwnicami: Willa Dyrektora, Suszarnia, Maszynownia.

Współcześnie, każdy z budynków pełni różnorodne funkcje, zachowując przy tym swój indywidualny charakter. W odrestaurowanych wnętrzach dawnego browaru odkryjemy między innymi:

  • – stylowe apartamenty dla podróżujących,
  • – całodobową recepcję,
  • – restaurację i piekarnię Hewelke Restaurant & Bakery,
2. PREMIUM 2 x DBL + BALCONY (1)
3.PREMIUM 3 X DBL + BALCONY (2)

Apartamenty

Browar Hevelius Apartments to stylowe apartamenty na wynajem w zabytkowym kompleksie dawnego Browaru we Wrzeszczu. Apartamenty mieszczą się w budynkach: Willa Dyrektora, Suszarnia i Maszynownia – łącznie 43 apartamenty. 

Browar Hevelius to kompleks trzech budynków: Willa Dyrektora, Suszarnia, Maszynownia – wkomponowany w przestrzeń miasta, którego nowoczesna infrastruktura łączy się z dawnymi epokami. Wewnątrz panuje niepowtarzalny klimat. W odrestaurowanych wnętrzach dawnego Browaru, znajdują się stylowe apartamenty dla podróżujących do Trójmiasta na krócej i dłużej.

Willa Dyrektora

Dawniej budynek reprezentacyjny dawnego Browaru z 1914 r. Obecnie jeden z trzech zabytkowych zabudowań kompleksu Browaru Hevelius, który wyróżnia się przedwojennym odrestaurowanym wyposażeniem. Tu znajduje się nasza całodobowa recepcja oraz bezpośrednie zejście do Hewelke Restaurant & Bakery 

liczba apartamentów: 15
ilość miejsc noclegowych: 62
przedział cenowy: od 495 zł / doba

winda w budynku: TAK

15. PENTHOUSE 2 X DBL _ SGL (5)
17. STANDARD DBL _ SOFA (4)

Suszarnia

Jeden z trzech budynków zabytkowego kompleksu Browar Hevelius, który powstał 1927 r. Dawniej miejsce, w którym suszono słód używany w produkcji bursztynowego trunku. Z Suszarni jest możliwość bezpośredniego zejścia do Hewelke Restaurant & Bakery 

liczba mieszkań: 10
ilość miejsc noclegowych: 34
przedział cenowy: od 405 zł / doba

winda w budynku: NIE

Maszynownia

Jest to niezależny budynek, nieco oddalony od recepcji. 

Ilość mieszkań: 18
Ilość miejsc noclegowych: 68
Przedział cenowy: od 400 zł / doba

winda w budynku: TAK

Ap. 17 sypialnia
+

Search Room

Required fields are followed by *