Browar Hevelius
0%
BH_logo

Jak dojechać z Browaru na plażę?

Jak dojechać z Browaru na plażę?
author
browarhevelius
April 22, 2024

Zastanawiasz się jak dojechać z Browaru na plażę, ponieważ wiesz, że przyjeżdżając do Gdańska, jednym z obowiązkowych punktów do odwiedzenia jest plaża? Pomimo tego, że apartamenty na wynajem Browar Hevelius nie leżą w pierwszej linii brzegowej, dotarcie na plaże jest dziecinnie proste.

🚌 Dojazd autobusem z Gdańska Wrzeszcza na plażę w Brzeźnie: 🚌

Planujesz relaksujący dzień na plaży w Brzeźnie, ale nie wiesz, jak tam dotrzeć? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z miejskiego transportu publicznego. Po wyjściu z Browaru, w odległości zaledwie 8 minut spaceru, znajdziesz przystanek autobusowy, z którego dojedziesz bezpośrednio, bez przesiadek na plażę. Trasa autobusu linii 127 zajmie około 16 minut (do przejechania będziesz mieć 8 przystanków). Następnie należy wysiąść na przystanku “Czarny Dwór” i przespacerować się deptakiem w kierunku Molo w Brzeźnie.

Plaża na Brzeźnie to miejsce tętniące życiem, tu w okresie wakacji letnich zawsze coś się dzieje. Zawody sportowe, turnieje – sport to postawa w tym miejscu. Dla osób ceniących relaks, znajdziecie tu strzeżone kąpielisko z prywatną plażą jak z amerykańskich seriali. Zarówno rekreacja jaki gastronomia stoją tu na wysokim poziomie. Po całym dniu plażowania na pewno znajdziesz dla siebie coś pysznego w pobliskich restauracjach i barach na plaży.

jak dojechać z browaru na plażę

🚗 Dojazd samochodem z Gdańska Wrzeszcza na plażę w Brzeźnie: 🚗

Jeśli preferujesz podróż własnym samochodem, również masz kilka opcji dojazdu. Z Gdańska Wrzeszcza możesz wybrać się ulicą Grunwaldzką w kierunku Brzeźna, kontynuując trasę wzdłuż ul. gen. Józefa Hallera. Następnie skręć w lewo na ul. Wajdeloty i kontynuuj trasę aż dojedziesz do plaży w Brzeźnie.

Alternatywnie, jeśli preferujesz szybszą trasę, możesz wybrać drogę krajową 7 (trakt Królewski) w kierunku Gdyni, a następnie skręcić na ul. Marynarki Polskiej, która zabierze Cię prosto do Brzeźna.

Przy plaży w Brzeźnie znajduje się kilka dużych parkingów miejskich (płatnych). Jest to bardzo wygodna opcja, głównie jeżeli planujecie wakacje z dziećmi w Gdańsku. My jednak mimo wszystko rekomendujemy korzystanie z komunikacji miejskiej lub roweru, aby uniknąć kłopotów z parkowaniem.

Nie ważne, czy wybierasz się autobusem czy samochodem, ważne, że już niedługo będziesz mógł cieszyć się słońcem i morską bryzą na plaży w Brzeźnie! ☀️🌊

A jak najkorzystniej zarezerwować pobyt w apartamentach Browar Hevelius?

A jaki apartament najlepiej wybrać na wakacje nad morzem? Sprawdź jakie apartamenty na wynajem oferuje Browar Hevelius. POZNAJ NASZE APARTAMENTY

Posted in Travel

Write a comment

+

Search Room

Required fields are followed by *