Browar Hevelius
0%
BH_logo

Co to jest rezerwacja bezpośrednia?

Co to jest rezerwacja bezpośrednia?
author
browarhevelius
January 16, 2024

Czy wiesz co to jest rezerwacja bezpośrednia i dlaczego każdy Hotelarz tak o nią walczy? Czy wiesz, że warto poświecić chwilę i wyszukać ofertę miejsca, do którego chcemy pojechać i skorzystać z rezerwacji bezpośredniej w tym miejscu? Rezerwując  nocleg telefonicznie, mailowo lub przez stronę internetową możesz zawsze liczyć na dodatkowe profity, których nie otrzymasz przy rezerwacji u pośredników.

Kim są pośrednicy rezerwacji?

Pośrednik rezerwacji to znane portale, przez które często rezerwujemy pobyty. Takie rezerwacje wydają się być wygodniejsze dla podróżującego, ponieważ często mamy tam podłączone nasze karty i proces rezerwacji zajmuje kilka sekund. Jednak, rezerwując bezpośrednio w obiekcie możesz sporo zaoszczędzić oraz zyskać dodatkowe protify.

Co oznacza rezerwacja bezpośrednia?

Rezerwacja bezpośrednia to taka, którą zakładasz w obiekcie, do którego planujesz wyjazd. Może być dokonana telefonicznie, mailiowo lub za pomocą strony internetowej. To taka rezerwacja, która pomija wszystkich pośredników.

Czym odróżnia się rezerwacja bezpośrednia od rezerwacji przez pośredników?

Rezerwacji bezpośredniej dokonujesz kontaktując się z wybranym obiektem lub na stronie tego obiektu. To wygodny sposób na uzyskanie oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Przy rezerwacji bezpośredniej obiekt nie ponosi kosztów prowizji rezerwacji, dlatego też może przygotować ciekawszą propozycję noclegu niż pośrednik.

rezerwacja bezpośrednia co to
rezerwacja bezpośrednia gdańsk wrzeszcz
rezerwacja bezpośrednia gdańsk browar hevelius

Co zyskujesz rezerwując bezpośrednio?

  • Na pewno możesz liczyć na indywidualne podejście do Twojej rezerwacji. Po krótkiej rozmowie, dopasujemy apartament do Twoich potrzeb.
  • Przy kontakcie z obiektem nie występują nieporozumienia w kwestii wyboru pokoju – rezerwujemy konkretny, wybrany przez Ciebie lub dla Ciebie apartament. Upewniamy się, czy rezerwowana opcja to na pewno ta, na której Ci zależy.
  • Następnym argumentem będzie cena. Możesz być pewien, że cena na stronie internetowej lub zaproponowana przez dział rezerwacji będzie zawsze najlepszą, dostępną ceną.
  • Rezerwując pobyt bezpośrednio w Browarze Hevelius możesz liczyć na bezpłatny parking, za który osoby rezerwujące pobyt przez pośredników muszą uiszczać opłatę.
  • Kolejny powód dla którego warto rezerwować noclegi bezpośrednio, to płatność na miejscu bez konieczności obciążania karty kredytowej na długo przed planowanym przyjazdem.
  • Wygodnym rozwiązaniem jest dokonanie rezerwacji poprzez stronę internetową, gdzie z łatwością dodasz usługi dodatkowe, które zostaną doliczone do Twojego pobytu.
  • Rezerwując bezpośrednio i dołączając do programu lojalnościowego BQL możesz zbierać punkty, które później wymienisz na nagrody u partnerów programu (Hotel Quadrille Relais & Chateaux oraz Leśny Dwór Sulęczyno).
  • Ogromną wygodą, tym bardziej w tych czasach, jest możliwość bezpłatnej anulacji lub bezpłatnej zmiany terminu (w miarę dostępności) na inny, w przeciwieństwie do pośredników (często nie dają takiej możliwości i po odwołaniu rezerwacji, jej kwota przepada).

Podsumowując, mamy nadzieję, że podaliśmy na tyle dużo argumentów za rezerwacjami bezpośrednimi, że przy kolejnej rezerwacji pobytu w Browarze Hevelius na pewno skorzystasz z tej właśnie opcji.

Posted in about-us

Write a comment

+

Search Room

Required fields are followed by *