Browar Hevelius
0%
BH_logo

Gdzie pójść na imprezę w Trójmieście?

Gdzie pójść na imprezę w Trójmieście?
author
browarhevelius
January 12, 2024

Trójmiasto, składające się z Gdańska, Gdyni i Sopotu, to nie tylko malownicze widoki i historyczne zabytki, ale także pulsujące życie nocne. Dla miłośników tańca, dobrej muzyki i niezapomnianych chwil, Trójmiasto oferuje szereg klubów, które przyciągają tłumy. Oto lista najbardziej popularnych miejsc, gdzie warto spędzić wieczór.

Elektroniczny Gdańsk

  1. B90 – GDAŃSK

B90 to nowe koncertowe miejsce w Trójmieście, zlokalizowane na terenie byłej Stoczni Gdańskiej w scenerii historycznych dźwigów, pochylni i obiektów przemysłowych. 10 min. od Centrum Starego Miasta. To symbiotyczna, alternatywna przestrzeń dla sztuki niezależnej, sytuująca się w pełni surowym klimacie. To industrialny magazyn, zlokalizowany w niebanalnym miejscu, wypełniony wszechstronną przestrzenią dla muzyki i działań artystycznych.

2. ULICA ELEKTRYKÓW – GDAŃSK

W każdy weekend (sezon letni) odbywają się tu imprezy dj-skie i koncerty pod gołym niebem. Tłumy tańczących na tle stoczniowych dźwigów, postindustrialne tereny dookoła, budynki i sprzęty, które niegdyś służyły stoczniowcom – takiego krajobrazu nie znajdziemy nigdzie indziej i choćby to jest powodem, dla którego warto odwiedzić Ulicę Elektryków.

klub b90 gdańsk

źródło: GAZETA WYBORCZA

ulica elektryków gdańsk

źródło: GAZETA WYBORCZA

Trzy najlepsze miejsca w Sopocie

3. SFINKS 700 – SOPOT

Sfinks700 to prawdziwa legenda w sopockim krajobrazie klubowym. Znajdujący się w zabytkowym bunkrze, klub ten przyciąga tłumy fanów różnych gatunków muzycznych. Sfinks700 słynie z organizowania imprez tematycznych i koncertów na żywo, co sprawia, że jest to miejsce nie tylko do tańca, ale również do doświadczania unikalnych artystycznych doznań.

4. SPATIF – SOPOT

Klub-legenda sopockiej bohemy. Głośno było już o nim w czasach powojennych. Karta klubowa głosi: ‘Miejsce to było i jest mekką Artystów i Intelektualistów, z których wielu osiągnęło znaczne sukcesy nie tylko przy barze’.

5. MEWA TOWARZYSKA

Miejsce, w którym muzyka łączy pokolenia. Jest to idealne miejsce dla osób chcących się dobrze bawić przy hitach radiowych zarówno tych najnowszych, jak i starszych. Mewa znajduje się w centrum Sopotu, blisko Monte Cassino.

Źródło: muno.pl

Źródło: facebook

Źródło: trojmiasto.pl

Najpopularniejszy klub w Gdyni

5. UCHO – GDYNIA

Ucho to ikoniczny klub w Gdyni, który przez lata zdobył sobie uznanie zarówno wśród miejscowej społeczności, jak i turystów. Znany ze swojego eklektycznego repertuaru muzycznego, Ucho oferuje koncerty na najwyższym poziomie. Bez względu na to, czy preferujesz rock, indie czy elektronikę, na pewno znajdziesz coś dla siebie w Uchu.

Co najważniejsze, do każdego z tych miejsc prowadzi prosta droga z Browaru Hevelius. Dotrzesz do nich bardzo łatwo i przyjemnie, za pomocą SKM!

Posted in PlacesTags:

Write a comment

+

Search Room

Required fields are followed by *