Browar Hevelius
0%
BH_logo

Apartament na wynajem – poznaj 3 zalety

Apartament na wynajem – poznaj 3 zalety
author
browarhevelius
March 26, 2024

Apartament na wynajem stał się popularną opcją zakwaterowania zarówno dla podróżujących, jak i osób poszukujących długoterminowych rozwiązań mieszkaniowych. Kluczową zaletą tego typu zakwaterowania jest wygoda oraz szeroki zakres usług dostępnych dla lokatorów. Jednym z kluczowych czynników decydujących o atrakcyjności apartamentu na wynajem jest jego bogate wyposażenie. Dlatego też warto bliżej przyjrzeć się, jakie elementy wyposażenia są standardowe w tego typu nieruchomościach.

Wygoda na pierwszym miejscu

Kiedy szukasz apartamentu na wynajem, ważne jest, aby zapewnić sobie wygodę i komfort, który przypominałby własny dom. Dlatego też, apartamenty na wynajem zazwyczaj oferują kompleksowe wyposażenie, obejmujące zarówno podstawowe sprzęty, jak i wiele udogodnień, które zdecydowanie ułatwiają pobyt. Pisaliśmy o tym między tu: APARTAMENT NA WYNAJEM.

Dlaczego wybieramy apartament na wynajem, a nie hotel?

Coraz częściej podróżujemy na własną rękę, chcemy poznawać dane miejsce bez żadnych „ram czasowych”. Nie chcemy wstawać o określonej godzinie by iść na śniadanie, wolimy skorzystać z różnych restauracji, niż codziennie jeść w hotelowej restauracji. Wolimy mieć wybór, niż korzystać ze wcześniej narzuconych ustaleń. Chcemy czuć wolność i tę wolność dają nam apartament na wynajem.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie apartamentu?

Przede wszystkim zastanówcie się, czego Wam potrzeba. Wybierając apartament macie mnóstwo możliwości, które mogą Wam zdecydowanie ułatwić pobyt w nowym mieście.

Po pierwsze: LOKALIZACJA

Jeżeli podróżujecie samochodem, sprawdźcie, czy do apartamentu przynależy miejsce parkingowe. Czy jest w cenie, czy należy za nie dopłacić. Czy znajduje się blisko apartamentu, czy jest monitorowane? To wydają się błahe sprawy, ale chcąc mieszkać w centrum miasta, może to być jeden ważniejszych aspektów wynajmu. Natomiast jeżeli podróżujecie pociągiem czy samolotem, warto wybrać miejsce z dobrym połączeniem z lotniskiem czy dworcem. Nie będziecie tracić czasu (oraz funduszy) na taksówki, ubery itp., jeżeli wybierzecie transport komunikacją miejską. Browar Hevelius jest przykładem na połączenie lokalizacji z komunikacją miejską. Jak dojechać z lotniska do apartamentów? Za pomocą PKM, której przystanek początkowy jest przy samym lotnisku, a przystanek końcowy zaraz przy Galerii Metropolia, z której do Browaru są zaledwie 2 minuty na piechotę. To samo dotyczy dworca Gdańsk Wrzeszcz – dojdziecie do nas z peronu w zaledwie 5 minut.

Po drugie: WYPOSAŻENIE

W apartamentach na wynajem zazwyczaj znajdziemy podstawowe sprzęty AGD, takie jak lodówki, kuchenki, piekarniki, pralki oraz zmywarki. To udogodnienia, które znacząco ułatwiają życie codzienne. Tym bardziej kiedy podróżujecie z dziećmi. Rodzice wiedzą, ile ubrań zapakować na wyjazd z dziećmi, żeby być przygotowanym na każdą ewentualność.  Pralka na miejscu zdecydowanie ułatwia mamie życie. Jak już pisaliśmy wcześniej, apartament daje wiele możliwości poznawania nowych restauracji, ale nie zawsze chcemy codziennie wychodzić. Z pomocą przychodzi w pełni wyposażona kuchnia, w której swobodnie przygotujecie posiłek. W Browarze Hevelius nie musicie się martwić również o wyposażenie takie jak ręczniki, pościel… apartament zostanie przygotowany na tyle osób, na ile zgłosicie w rezerwacji.

apartament na wynajem gdańsk
apartament na wynajem gdańsk
apartament na wynajem gdańsk

Po trzecie: WYGODA ZAMELDOWANIA

Niektóre apartamenty na wynajem znajdują się w kompleksach mieszkaniowych, które oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak siłownie, baseny czy strefy rekreacyjne. Niektóre z apartamentów znajdują się w obiektach, które dysponują recepcją. I tak rezerwując nocleg w Browarze Hevelius, będziecie mieli do dyspozycji całodobową recepcję. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością zameldujecie się o każdej godzinie, a dodatkowo recepcja pomoże Wam w zaplanowaniu zwiedzania Gdańska, rezerwacji biletów, pomocą w przemieszczaniu się po Gdańsku.

Rezerwuj bezpośrednio

To tylko trzy z wielu powodów, dla których warto rozważyć wynajem apartamentu zamiast rezerwacji pokoju w hotelu. Pamiętajcie, że zawsze najlepsze warunki do rezerwacji znajdziecie na naszej stronie internetowej! Rezerwuj sprytnie – rezerwuj bezpośrednio! O zaletach rezerwacji bezpośredniej przeczytacie tu: REZERWUJ BEZPOŚREDNIO

Posted in TravelTags:

Write a comment

+

Search Room

Required fields are followed by *