Browar Hevelius
0%
BH_logo

Zarezerwuj miejsce na udane spotkanie biznesowe w Gdańsku Wrzeszcz

Zarezerwuj miejsce na udane spotkanie biznesowe w Gdańsku Wrzeszcz
author
browarhevelius
September 11, 2023

Planujesz spotkanie biznesowe w Gdańsku w wąskim gronie, szukasz małej, kameralnej przestrzeni na zebranie zarządu? Potrzebujesz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną poza siedzibą swojej firmy? Poznaj naszą ofertę wynajmu apartamentu jako salki konferencyjnej w Gdańsku.

Browar Hevelius to idealne miejsce na organizację małych spotkań firmowych. Przygotowaliśmy nasz największy apartament, który świetnie spełni rolę sali konferencyjnej. Swobodnie zorganizujesz w nim spotkanie dla 10 osób z przerwą kawową i opcją na lunch w restauracji Hewelke.

Świetna lokalizacja w centrum Gdańska Wrzeszcz, blisko SKM/PKP, bardzo dobre połączenie z lotniskiem, duży parking, który dla naszych gości oferujemy w cenie wynajmu salki.

Przestrzeń konferencyjna Browaru Hevelius nie jest standardową przestrzenią konferencyjną, jednak traktujemy to jako olbrzymi atut miejsca. Spotkania organizowane w Browarze mogą mieć nieco mniej oficjalny charakter, mają przyjaźniejsza atmosferę sprzyjająca bardziej efektywnej pracy. Pomieszczenie jest pełne światła dziennego, udogodnień na czas przerwy w pracy. Możecie mieć pewność, że nikt nie będzie przerywał Waszego spotkania czy narady. Jeżeli nie lubisz spotkań w tradycyjnej Sali konferencyjnej, to to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

Dodatkowym atutem jest możliwość noclegu dla kontrahentów lub Gości spoza Trójmiasta w preferencyjnych stawkach. Sprawdź dostępność apartamentów:

Poznaj naszą ofertę – skontaktuj się z recepcją: recepcja@browarhevelius.pl

Posted in about-usTags:

Write a comment

+

Search Room

Required fields are followed by *