Browar Hevelius
0%
BH_logo

Czy warto przyjechać z dzieckiem do Gdańska?

Czy warto przyjechać z dzieckiem do Gdańska?
author
browarhevelius
December 14, 2023

Zastanawiasz się, czy warto przyjechać z dzieckiem do Gdańska? My uważamy, że tak!

Browar Hevelius to świetne miejsce na pobyt – jest idealnie skomunikowane z całym Trójmiastem! Dzięki bliskości SKM, będziecie mogli przemieszczać między Gdańskiem, Sopotem i Gdynią, bez konieczności poruszania się samochodem.

Apartamenty Browar Hevelius są idealne na rodzinny pobyt. Znajdziecie w nich zdecydowanie więcej miejsca, niż w w pokojach hotelowych. Przestrzeń jest dużo bardziej komfortowa, apartamenty mają wydzielone sypialnie oraz pokoje, w których mogą spać dzieci. Kolejny atutem apartamentu jest wyposażona kuchnia – daje ona możliwość przygotowania posiłków zgodnie z upodobaniami całej rodziny. Oczywiście, zachęcamy Gości do wizyty w Restauracji Hewelke. Oprócz dobrze wyposażonej kuchni, ogromnym atutem jest dostęp do pralki – w przypadku rodzin z małymi dziećmi okazuje się być jednym z głównych ułatwień. Wybór apartamentu to również brak ograniczeń czasowych – to od nas samych zależy kiedy zjemy śniadanie lub obiad, nie musimy wracać na czas do Hotelu. Goście często podkreślają kameralną atmosferę, która panuje w Browarze, ponieważ jest zdecydowanie przyjemniej niż w Hotelach.

rodzinny pobyt z dzieckiem w gdańsku browar hevelius
rodzinny pobyt z dzieckiem w gdańsku browar hevelius
rodzinny pobyt z dzieckiem w gdańsku browar hevelius

Przygotowaliśmy listę miejsc wartych obejrzenia oraz atrakcji, które czekają na dzieci niedaleko Browaru Hevelius.

  1. Oceanarium Gdynia: Choć to nie jest bezpośrednio w Gdańsku, to jedynie krótka podróż pociągiem do sąsiedniego miasta Gdynia. Oceanarium to miejsce fascynujące dla dzieci, gdzie mogą obserwować różnorodne gatunki ryb i morskich zwierząt.
  2. Muzeum II Wojny Światowej: Chociaż tematyka muzeum może być skomplikowana dla młodszych dzieci, starsze mogą być zainteresowane historią i interaktywnymi wystawami. Dla młodszych dzieci w okolicy znajduje się Park Oliwski z dużą ilością przestrzeni do zabawy.
  3. Centrum Nauki EXPERYMENT: To interaktywne muzeum nauki, w którym dzieci mogą eksperymentować, uczyć się poprzez zabawę i odkrywać różne zjawiska fizyczne.
  4. Park Oliwski: Duży park z placem zabaw, stawami, alejkami spacerowymi i ogrodem różanym. To idealne miejsce na rodzinny piknik czy spacery.
  5. Stadion Polsat Plus Gdańsk: Jeśli Twoje dziecko jest zainteresowane sportem, możecie odwiedzić stadion, na którym odbywają się różne wydarzenia sportowe. Czasami organizowane są także atrakcje dla dzieci.
  6. Plaże nad Morzem Bałtyckim: Plaże w rejonie Trójmiasta to zawsze ciekawy pomysł na spacer. Dodatkowo, jesienią i zimą spacery brzegiem morza mają wiele zdrowotnych zalet, miedzy innymi wzmocnienie odporności dzieci.

A co robić z dzieckiem kiedy w trakcie pobytu pogoda postanowiła Was zaskoczyć i musicie szukać alternatywny na wycieczki? 2 minuty spacerem od Browaru:

  1. Sala zabaw Honolulu – Sale Zabaw Honolulu przyciągają mnogością konstrukcji, zjeżdżalni, torów saneczkowych i basenów z kulkami. Dzieci pozostają pod okiem ekipy wykwalifikowanych animatorów, którzy nie tylko pomogą w trudnych sytuacjach, ale także zabawią. Opiekunowie mogą bawić się razem z dziećmi, obserwować zabawę z kawiarenki lub skorzystać z wolnego czasu i wybrać się na zakupy.
  2. Kino Helios – Kino Helios posiada 7 klimatyzowanych sal. Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.
  3. Bowling center U7 – jeżeli lubicie kręgle i rodzinną rywalizację, centrum będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. 17 torów, barierki oraz lekkie kule ułatwiające grę naszym najmłodszym gościom, 5 stołów do gry w bilarda (pool), 4 stanowiska do gry w darts.
Posted in Travel

Write a comment

+

Search Room

Required fields are followed by *