Browar Hevelius
0%
BH_logo

City Break w Gdańsku

City Break w Gdańsku
author
browarhevelius
August 30, 2023

Zaplanuj city break w Gdańsku i odkrywaj to wyjątkowe miasto!

Modne hasło, czyli city break, pojawia się często przy wyszukiwaniu krótkich wypadów poza głównym sezonem (czyli poza wakacjami). Dlaczego to taki modny trend? Bo w krótkim czasie, możecie poznać wiele miejsc, “wyrywając się” ze swojej codzienności. Nie potrzeba na to urlopu, nie potrzeba długiego planowania. To zwykle spontaniczne wyjazdy, które przynoszą ogromną frajdę.

Planując city break, wybierając Gdańsk, ważne jest znalezienie dobrego miejsca noclegowego, które stanie się Waszą bazą wypadową. Jeżeli podróżujecie samochodem, zwróćcie uwagę na to, czy blisko swojego miejsca noclegowego będzie parking. City break kojarzy się często jednak z pociągiem lub samolotem. Warto więc sprawdzić, jak daleko od hotelu, apartamentu jest dworzec kolejowy czy lotnisko. Bo przecież szkoda przecież marnować czasu na dojazdy!

Apartamenty w Browarze Hevelius wydają się być idealnym rozwiązaniem. Znajdziecie je w centrum Gdańska Wrzeszcz. Mamy świetne połączenie z lotniskiem, z dworcem PKP tuż za rogiem. Dla zmotoryzowanych proponujemy dużym parkingiem, który nasi Goście otrzymują w cenie.

W Browarze znajdziecie zarówno apartamenty typu studio idealne na wypad tylko we dwoje. Chcecie przyjechać ze znajomymi? Mamy apartamenty z dwoma sypialniami! Lubicie gotować? Idealnie! Każdy z naszych apartamentów ma swoją kuchnię. City break to często podróż z plecakiem, więc ważny dla Gości jest dostęp do pralki, która znajduje się w każdym apartamencie.

city break gdansk browar

Kolejnym atutem jest restauracja Hewelke, która przygotowuje dla naszych Gości śniadania w ramach cateringu do apartamentów. Możecie z samego rana odwiedzić piekarnię i wybrać to, co lubicie najbardziej. Wybór pozostawiamy Wam!

W Hewelke zawsze możecie liczyć na przepyszne jedzenie, na kolację #streetfoodtravel. Pro tip: zamówcie deep dish pizzę (psst… słyszeliśmy, że to najlepsza pizza w Gdańsku!). Spróbujecie tu dań z całego świata, które świetnie wpasowały się w klimat naszej restauracji. Btw – Hewelke to jedna z najlepszych restauracji w Gdańsku według TripAdvisor!

Zarezerwuj pobyt i zapytaj naszych recepcjonistów co w pierwszej kolejności warto zobaczyć w Gdańsku!

Posted in TravelTags:

Write a comment

+

Search Room

Required fields are followed by *